Festival

Eesti Pärimusmuusika Keskus on võtnud enda südameasjaks aidata noortel alustavatel pärimuskooslustel teineteist leida, katsetada ja eelkõige teineteist inspireerida. Töötasime välja uue formaadi, saades inspiratsiooni start-up ettevõtete loomisprotsessist.

Kas teadsid, et idufirma ehk start-up ettevõte on selline firma, mille toodet või teenust ei ole veel äriliselt tõestatud, millel puudub väljakujunenud kliendibaas ja mille ärimudel on pidevas aktiivses arengus ning võib isegi kardinaalselt protsessi käigus muutuda.

Noor alustav artist on nagu idufirma. Ta alles otsib enda kõla, tihtilugu katsetatakse tükk aega erinevate inimeste ja stiilidega enne, kui leitakse see õige. Mitmeid näiteid on tuua nii Eestist kui kaugemalt – Tanel Padar alustas Hallistes torupillimängijana, Robbie Williams aga alustas ansamblis Take That.Kuulutame välja start-up-bändide konkursi!Start-up-bändide konkursi eesmärk on aidata alustavaid muusikuid, viies nad omavahel kokku ja luues soodsad tingimused uue bändi sünniks. Justkui start-up kiirendi.
Kui Sa pole veel leidnud seda õiget, kellega koos musitseerida või otsid uusi väljakutseid ja võimalusi laiendada muusikalist võimekust, siis see konkurss on just sulle! Start-up-bändide konkursile saavad registreeruda kuni 26-aastased noored.

Konkursile registreerumiseks täida ankeet SIIN. Tee seda kohe!    REGISTREERUMINE ON LÕPPENUD!

Registreerumistähtaeg on 1. mai, pärast seda anname teada, kes kellega ansambli moodustab ning siis algab töö, mille lõpptulemuseks on Viljandi pärimusmuusika festivali rohelisel laval esinemine! Seal nähakse uut ansamblit esimest korda ja festivalilt edasi võib juba igasuguseid põnevaid asju juhtuma hakata ;).

Eesti Pärimusmuusika Keskus kutsub osalejad kokku kahel korral vahemikus 9. mai - 16. juuli. Koguneme kaheks päevaks bändilaagrisse Pärimusmuusika Aita, et ühiselt nagu inkubaatoris areneda ja vähemalt 30-minutiline kava kokku vormistada. Nõu ja jõuga on abiks keskuse töötajad ja sõbrad ning kogu teekonda kajastab ka meie meediapartner.

Rohkem infot:
Heli Luik
kommunikatsioonijuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.